• Shkolla Fillore Komunale "Bedri Tairi"
Lajme
Organizata humanitare ndërkombëtare “ ADRA”

Organizata humanitare ndërkombëtare “ ADRA”

Edhe këtë vit në bashkëpunim me Organizatën humanitare ndërkombëtare “ ADRA” dhe angazhimin e arsimtares Hatixhe Devaja, siguruam dhuratë paketa të kombinuara me mjete mësimore, ëmbëlsira dhe lodra për të gjithë nxënësit e klasave të para.
Në emër të shkollës falenderojmë Organizatën dhe arsimtaren për angazhimin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *